3.4.09

Another sunny dayCiao! Je vážně legrace dívat se v prvních teplých dnech kolem sebe, když jdete po městě. Někteří stále neodložili kabáty a kozačky a jiní si vykračují jen v šatech. Já jsem zvolila docela letní model, ráno mi sice byla zima, ale odpoledně jsem nelitovala. Bílý vintage svetr jsem nedávno vyhrabala ze dna své skříně, tak jsem ho hned využila. Brýle a náušnice jsou z posledního útoku na obchody.

Přeji krásný teplý víkend!


Ciao! It’s really funny to watch other people in these firsts’ warm days, while you walking thought a city. Someone still wears coat and Cossack boots and others wears just dress. I chose quite summer outfit, I felt cold in the morning, but I didn’t regret in the afternoon. I found this white vintage jumper at the bottom of my closet couple days ago, so I used it immediately. Sunglasses and earrings are from my last shopping.

Have nice sunny weekend!


Wearing: svetr vintage, kraťasy Zara, šátek nevím, náušnice a brýle Camaíeu, prsten Lefteris Joanidis, boty Josef Siebel / jumper vintage, shorts Zara, shawl don´t know, earrings and sunglasses Camaíeu, ring Lefteris Joanidis, shoes Josef SiebelNo comments: