23.4.11

proč?

Nerozumím tomu, proč Češky nenosí podpatky. Já vím, že jsou tenisky pohodlné, ale nejsou krásné! A to boty na podpatku jsou. Vím, že to trochu komplikuje život, ale vy se pak cítíte líp (a to fakt). Tak třeba já jsem na nich neuměla asi do 18-ti chodit, ale pak jsem se to naučila (postupně navyšovat), kvůli nim si musím plánovat odchody z domu, tak aby mi zrovna jel autobus (protože po lesní stezce to v nich fakt nejde). A cesta přes školní dvůr mi trvá deset minut, protože je vydlážděn kočočími hlava. Ale stejně je nosím, alespoň třikrát, čtyřikrát týdne. Proč ne i ostatní?
Tyhle jsou moje oblíbené... zbytek outfitu zítra.
ps. silonové ponožky v otevřených botách jsou děs, i v těch na podpatku, prosím, pamatujte si to (vy to určitě víte, tak to řeknětě i těm, co pořád ne, ok?)

I'm just wondering why Czech girls don't wear heels when it looks so nice...
This shoes are my favorite. Rest of outfit tomorrow.

6 comments:

Lilili said...

Myslím si, že hodně záleží na prostředí a stále ještě podvědomé touze zapadnout, nevyčnívat. Takže protože většina žen (a většina ženských kolektivů) podpatky normálně nenosí, "žádná" z nich v tom ani nezačne. A naopak, všimla jsem si u několika spolužaček, že po vstupu na vysokou, kde se podpatky ,,nosí", je to chytlo taky a už klopýtají po kostkách:) Samozřejmě jsou ale i vyjímky! Tímhle si ale vysvětluji, proč se to u většiny mění tak pomalu...

káťo said...

;) podľa mňa to záleží na vkuse... keď niekto nechce nosiť opätky, nech nenosí, nie? veď to je osobná vec.. a zase myslím, že niektoré dievčatá by radšej opätky ani nosiť nemali lebo keď k nim švihnú rupsak, katastrofa je na svete :D :D

ale mne osobne sa opätky páčia, no nosím ich podľa počasia... v zime vôbec, v lete s radosťou ! :)

Anonymous said...

Mně se třeba podpatky strašně líbí, ale nikdy jsem je nenosila, protože mám za A problémy s rovnováhou i bez bot:), a za B jsem dost vysoká i bez nich (resp. mám pocit, že jsem příliš vysoká i bez nich). Nicméně kvituju tvoji poznámku o punčocháčích: NIKDY punčocháče do otevřenejch bot. Hnus hnus hnus!

Anonymous said...

Myslím si, že práve tie kočičí hlavy sú často dôvodom prečo vidno u nás tak málo podpätkov, aj keď som si istá že dôvodov je viac (k igelitke a šušťákovej bunde sa predsa len tenisky od číňanov alebo sandále a ponožky hodia viac...) Tiež som z Brna a chodím na FF a pracujem v centre mesta takže či idem do práce alebo do školy musím bojovať so zaseknutými podpätkami medzi mačacími hlavami (a nehovoriac o priam smrteľnej ceste do knižnice na FF...) takže niekedy keď nestíham vzdám to a volím nízke boty, aj keď vysoké mám oveľa radšej. Tiež nechápem prečo u nás stále ženy nevedia že pančuchy do otvorených topánok nepatria...Každopádne veľa šťastia v podpätkoch po Brne!

Nina

Sandy said...

Já s tím souhlasím, kdybych bydlela nějde ve městě nosím je furt. Ale fakt že tady na vesnici kde se chodníky nedají nazývat chodníkami a to nemluvím jen o křivých kopcích posázených kočičími hlavami, ale o chodnících plných obřích děr že se tam nedá chodit ani v keckách... Bojím se že ne jen že se zabiju a zničím si nohy, ale že si taky velmi poškodím ty boty a tak je mi těch bot líto :(

Anonymous said...

said nearly everybody payback ones own lending options in a timely manner not to mention while not outcomes
A leading credit debt charitable organization can expect the number of folks switching to them all for the purpose of support finished cash advance loan credit card debts to be able to two-fold this particular. bill nonprofit charities tells near purchased your temporarily, large fascination financial loans the year of 2010. That charity states four years gone by may be consumers with them has been trivial.
szybka pożyczka line
kredyty chwilówki rzeszów rejtana
kredyty bez bik
http://pozyczkanadowod24.com.pl
kredyt na dowód jakie banki

http://pozyczki-prwatne.net.pl
http://szybkapozyczkaonline.com.pl
http://pozyczki-prwatne.net.pl