2.12.10

winter and little things

Máme sníh! Z okna je to moc pěkný, jinak ani ne. Nejsem zrovna milovník zimy, ale vrcholem je, že nám na fildě nejsou schopni topit. Tak jsem tak dnes ani nešla. Vsadím se, že na Vánoce nebude po sněhu ani památky.
Show is here! Looks nice from window but otherwise not really, I do not like winter. And the worst thing is they not able to turn on heat at our school. I've not go there today. I bet there will be no show durring Xmas.

Naušnice Nabadu, které jsem si pořídila na CODE:MODE. Jsou hrozně dlouhé a připomínají mi medůzy.
Earring which I bought on CODE:MODE. They looks like jellyfishs to me.

A protože je taková zima, tak se těším, až si zalezu do vany s perníčkovou pěnou z vánoční kolekce Lush (ty jejich pěny jsou prostě super).
And because is so cold I look foward to have a bath with ginger bubble bar from Lush Xmas collection (I love their bubble bars).

Kromě toho mám spoustu učení a každou hodinou u nás v rodině očekáváme radostnou událost, takže se dnes opravdu nenudím. Co vy? Jak trávíte sněhové dny?
Besides I have a lot of studding and we are expecting happy event every hour in our family, so I'm not borred at all. What about you these days?

PS. podařilo se mi sem importovat posty ze starého blogu! Bohužel je v záznamech díra, protože asi půl roku jsem ještě měla blog jiný a ten už neexistuje a proto z něj nemůžu dostat obsah. Ale časem sem zkusím přidat alespoň některé fotky.
I manage to import here posts from my old blog. Unfortunately there is hole between post, 'cos I had another blog for a while which doesn't exist now. But I try to post here at least some old photos.

6 comments:

Jit said...

Ty naušničky se mi líbí, ale já bych je asi nemohla. Při své šikovnosti bych si asi utrhla ucho, nepletou se trochu?

Ann said...

ty náušnice jsou úžasné!

Any said...

Jit: No trochu se pletou, tím jak jsou ze zipů, tak se rády zaseknou... musí se dávat pozor.

Nat said...

Právě jsem si objednala pár věcí z Lush vánoční kolekce, Lush je prostě návykový! Zázvorka mezi nimi :))

Veronika said...

Úžasné náušnice a musím pochválit i předešlý outfit, skvělý :) :)

Anonymous said...

doufám, že sníh do vánoc vydrží, ale pak by už mohl jít pryč, to ano =D
náušnice, bych asi nenosila, už jenom z důvody praktičnosti...musí se strašným způsobem zamotávat do šály ne?
a pěny z lush už musím taky vyzkoušet. =)