26.6.09

For the first time
Tady to je, můj první model s legínami. Jak jsem říkala, nemyslela jsem si, že si je někdy obléknu, ale udělala jsem to, hehe. A také vám dnes představuji svou novou kabelku, už týden nenosím jinou, taky protože jsem líná přendat si věci do jiné.

Včera jsme zakoupili zájezd do Řecka, takže za týden odjíždím. Nemůžu se dočkat, pláž, moře, slunce, Retsina… Také jsem včera zjistila, že Jimmy Choo navrhuje kolekci bot a kabelek pro H&M. Skvělá zpráva, o tom příště. Zatím krásný víkend!

Well, this is my first time with leggings. As I’ve told you, I didn’t thing I would ever wear it, but I’m doing it, hehe. Also I represent you my new handbag, I haven’t wore any other all the week, this also because I’m too lazy to move my things to other one.

We’ve bought tour to Greece yesterday, so I’m going for my holyday in week. I couldn’t wait to be there, beach, sea, sun, Retsina… And also I’ve found out that Jimmy Choo is going to design collection of shoes and bags for H&M. Such a great news! But about it later, till that have a great weekend!


(tričko a legíny HM, šaty Zara, kabelka Reserved, baleríny Josef Siebel, náušnice handmade / tee and leggings HM, dress Zara, handbag Reserved, shoes Josef Siebel, earrings handmade)No comments: